www.Africa-Holiday.com  ::    travel & photo - www.vladivlad.com
 HLAVNÁ STRÁNKA 
 Všeobecné údaje   Cestovanie   Štúdium   Aborigenee   Didgeridoo   Sydney 
ŠTÚDIUM
Prečo študovať
Prečo Austrália
Ako na to
Víza
Info o štúdiách


    Štúdium


    Kto je Patrick?

    Volám sa Patrick Kolár, mám 27 rokov a žijem DOWN UNDER v Sydney v Austrálii. Pomáhame študentom spoločne s Michalom už viac ako štyri roky. Môj kolega sa tým začal zaoberať už v roku 1993 ako prvý Čechoslovák vôbec a teraz už vlastní registrovanú licenciu Austrálskeho imigračného úradu. Vďaka mojej profesii web designer, sme vytvorili naše stránky tak, aby pomohli študentom so všetkým, čo pred cestou do Austrálie potrebujú. Nájdete tam zoznam 15 skôl v Sydney + ďaľšie školy v iných mestách, detailný popis a postup ako žiadať o víza a plno ďaľších užitočných rád predtým než odletíte.

    Ja som vám k dispozícii ešte pokial ste v Slovenkej či Českej republike teda v priebehu vašeho vybavovania víz, asistujem pri výbere školy, ubytovania, odvozu z letiska... Kľudne ma môžete kontaktovať emailom, cez ICQ, SMS, alebo telefonicky. Pokiaľ teda zvažujete cestu do Austrálie, neváhajte ma kontaktovať s akoukoľvek otázkou. Sme ochotní Vám pomôcť s akýmkoľvek druhom víza do akéhokoľvek mesta v Austrálii. V Sydney máme kanceláriu otvorenú pre študentov od 9.00 do 17.30 každý všedný deň.

    Naše služby študentom tu v Austrálii rovnako ako prístup na naše stránky je zadarmo a k dispozícii každému kto o to má záujem. Ak chcete využiť zdarma pomoc v Austrálii či pred odletom, neváhajte a kontaktujte ma cez naše stránky na www.australiaonline.cz.

    Patrick
ANKETA
   Čo iné by ste privítali na
    týchto stránkach?
  
  

Za pravdivosť informácii na týchto stránkach neručíme.
Copyright © 2001- www.KLOKANY.sk - B-Art
Všetky práva vyhradené.